gammo

kitchen & more

Zákaznický servis: +420-728-648-916
Otváracia doba: 08:00-16:00 (Po-Pia)

Leto je tu, je čas vytiahnuť stroj na zmrzlinu!

2024. 06. 12.

Leto je tu, je čas vytiahnuť stroj na zmrzlinu!

Najchutnejší spôsob, ako si uľaviť od letných horúčav

S príchodom letných horúčav všetci hľadáme najlepší spôsob, ako sa schladiť a osviežiť. Čo môže byť lepším riešením ako zmrzlina? Nie náhodou sa zmrzlina stáva obľúbenou v každom letnom období.

Letné horúčavy nútia mnoho ľudí k chladničke, aby sa trochu osviežili. Prvé sústo studenej, krémovej zmrzliny okamžite uvoľní horúco a na chvíľu zastaví čas. Zmrzlina vás nielen ochladí, ale aj naplní šťastím – možno aj preto ju všetci milujeme.

K jej obľube veľkou mierou prispieva aj variabilita zmrzliny. Či už ide o klasickú vanilku, čokoládu alebo vzrušujúce, ovocné variácie, každý si nájde svoju obľúbenú príchuť. S domácou zmrzlinou si navyše môžete recepty úplne upraviť podľa vlastnej chuti!

Spoločná výroba zmrzliny môže byť skvelým programom s rodinou a priateľmi. Čím jedinečnejší (a lahodnejší) môžete ako cateringový podnik vytvoriť, tým lepšia bude vaša povesť! Nie je nič lepšie, ako vidieť úsmev na tvárach našich blízkych alebo hostí po úspešnej degustácii zmrzliny.

Nedá sa nič robiť: až sa letné horúčavy stanú neznesiteľnými, vytiahnite zmrzlinovač a začnite experimentovať s rôznymi príchuťami!

 

Je čas vybrať zmrzlinový stroj!

Pokiaľ chcete naozaj profesionálnu a lahodnú zmrzlinu, potom je zmrzlinový stroj HENDI tou najlepšou voľbou! Tento prístroj je výbornou pomôckou nielen pre hobby kuchárov, ale aj pre cukrárov a cateringové firmy.

Stroj je vybavený kompresorom, takže automaticky rozpozná hustotu dezertu a udržuje ho v požadovanej konzistencii podľa nastavenia až do podávania. Ideálne na prípravu domácej zmrzliny, sorbetu alebo mrazeného jogurtu iba za 30-90 minút (v závislosti na ingredienciách).

Je to super jednoduché použitie: stačí nasypať ingrediencie do mixovacej nádoby a stroj sa postará o zvyšok. Funkcia skladovania v chladničke umožňuje skladovanie hotovej zmrzliny až na ďalšie 3 hodiny, takže môžete byť vždy pripravení privítať svojich hostí chladiacimi pochúťkami.

V základnom balení nájdete:

  • miešaciu nádobu,
  • miešaciu lopatu,
  • naberačku zmrzliny
  • a čistiaca kefka

takže budete mať po ruke všetky potrebné nástroje na výrobu dokonalej zmrzliny.

Už neváhajte a ponorte sa do remesla výroby zmrzliny! Kliknite a objednajte si zmrzlinový stroj HENDI!

 

Tipy a triky na výrobu dokonalej zmrzliny

Pokiaľ už máte zmrzlinovač HENDI, je čas naučiť sa najlepšie tipy a triky, ako vyrobiť dokonalú zmrzlinu!

  • Počnúc základnými receptami je klasická vanilka jedným z najlepších miest, kde začať. Jednoducho zmiešajte 2 šálky mlieka, 2 šálky smotany, 1 šálku cukru, 1 polievkovú lyžicu vanilkového extraktu a váš zmrzlinovač je pripravený na použitie. Tento základný recept sa ľahko obmieňa a poskytuje skvelý základ pre experimentovanie.

  • Čokoládová zmrzlina bude tiež fungovať jednoducho! Do vanilkového základu pridajte pol hrnčeka kakaového prášku a 100 gramov rozpustenej čokolády – a základ pre čokoládovú zmrzlinu je hotový!

  • Akonáhle zvládnete základy, je čas experimentovať! Využite čerstvosť a jedinečnú chuť sezónneho ovocia na výrobu špeciálnych zmrzlín. Ovocie stačí rozmixovať a je pripravené na výrobu zmrzliny!

  • Korenie a bylinky: Dodajte svojej zmrzline nádych vzrušenia s korením, ako je škorica, zázvor alebo kardamóm. K ovocným zmrzlinám sa hodí aj čerstvá bazalka alebo mäta.

  • Experimentujte s lieskovými orieškami, mandľami alebo napríklad medom. Tieto ingrediencie urobia vašu zmrzlinu bohatšou nielen chuťou, ale aj textúrou!

  • A pri podávaní nezabúdajte ani na praktické riešenia, ako je rozložiteľná naberačka na zmrzlinu.

 

Na výrobe zmrzliny je najlepšie to, že kreativite sa medze nekladú. Využite každú príležitosť na vytvorenie niečoho nového a vzrušujúceho! Ste len jedným kliknutím od stroja na zmrzlinu!

 

Dobrú chuť!

# #