gammo

kitchen & more

Zákaznický servis: +420-728-648-916
Otváracia doba: 08:00-16:00 (Po-Pia)

Bez vynikajúcich ingrediencií a odborných znalostí neexistuje nezabudnuteľný gastronomický zážitok. A vaše odborné znalosti perfektne dopĺňajú profesionálne stroje, ktoré máme. Poskytujeme najlepšiu kvalitu za najpriaznivejšiu cenu – ponúkame Vám vynikajúce produkty s našimi dlhoročnými skúsenosťami.

Naša obchodná filozofia

Preberáme zodpovednosť za informácie zobrazené na webe a nepredávame falošné produkty - dodávame produkty so stanovenými parametrami v dohodnutom termíne za dohodnutú cenu. Náš zvyknutý, dynamický zákaznícky servis je vždy k dispozícii a náš logistický a servisný tím diktuje dodávateľom a prepravným partnerom maximálnu rýchlosť.

Za viac ako 10 rokov existencie as viac ako 70 000 vybavenými objednávkami za nami sme získali skúsenosti s rýchlym obslúžením najrôznejších potrieb a filtrovaním produktov neistej kvality.

Náš tím

Každý člen nášho tímu, ktorý sa počas rokov rozrástol na 15 ľudí, tvrdo pracuje na tom, aby ste rýchlo získali moderné a spoľahlivé kuchynské spotrebiče za dostupnú cenu. S najrenomovanejšími európskymi výrobcami za nami môžeme poskytnúť efektívne kuchynské spotrebiče pre širokú škálu kuchynských prevádzok.

Naše odborné zázemie

Neustále navštevujeme najvýznamnejšie veľtrhy v Európe, aby sme Vám poskytli najmodernejšie stroje a procesy. Naši zamestnanci sú prítomní na výstavách HOST (Milán), Hotelympia (Londýn), Hostelco (Barcelona), SIRHA (Paríž), Ambiente a IFFA (Frankfurt), aby naplnili Vaše špeciálne potreby s aktuálnymi znalosťami. Naši servisní technici sú priebežne školení a ich znalosti vraciame späť k našim dodávateľom – aby ste mohli pracovať s ešte kvalitnejšími produktmi.

Zastúpenie výrobcu

Ponúkame iba produkty podložené spoľahlivým servisným zázemím a dodávkami náhradných dielov. Výrobcovia nami predávaných produktov berú vážne zaistenie kvality, priebežné školenia a dodávky náhradných dielov. Sme v každodennom kontakte s našimi dodávateľmi a naše kamióny pravidelne odchádzajú, aby sme zaistili nepretržité zásobovanie.

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Gammo Europe Kft.
Adresa: 1119 Budapest, Hadak útja 11-27.
Registračné číslo spoločnosti: 01-09-281228
Daňové číslo: 23925148-2-43