gammo

kitchen & more

Zákaznický servis: +420-728-648-916
Otváracia doba: 08:00-16:00 (Po-Pia)

Blog

Zachovanie dokonalých chutí na zimu: pomocou sušiacich strojov GAMMO

2023. 11. 08.

Zachovanie dokonalých chutí na zimu: pomocou sušiacich strojov GAMMO

Ako sa kalendár mení na chladnejšie mesiace, množstvo čerstvého ovocia a zeleniny začína ubúdať. Ale čo keby sme si mohli zachovať chute leta pre mrazivé zimné dni? So sušičkami GAMMO je to nielen možné, ale aj štýlové a efektívne. Čítajte ďalej a spoznajte ich!

Sušička GAMMO s 12 priehradkami: dokonalý spoločník pre každodenné použitie

12-zásuvková sušička GAMMO ponúka dokonalé spojenie praktickosti a elegancie. Zariadenie je vynikajúce na sušenie ovocia, zeleniny, húb a mnohých ďalších zložiek potravín. Vďaka digitálnemu ovládaciemu panelu možno presne regulovať čas sušenia a teplotu. Zabudovaný ventilátor zaisťuje rovnomerné prúdenie vzduchu, aby sa potraviny počas sušenia sušili rovnomerne na všetkých plechoch.

Zariadenie pracuje pri nízkej hladine hluku. Vďaka tomu môže fungovať aj v noci bez akéhokoľvek vyrušovania. Vďaka nerezovým povrchom sa dá ľahko a rýchlo čistiť.

16-zásobníková sušička GAMMO: pre väčšie potreby

Verzia so 16 zásobníkmi má všetky rovnaké funkcie ako jej menší brat. Vďaka svojej väčšej kapacite je ideálnou voľbou pre tých, ktorí plánujú sušiť väčšie množstvá produktov. Vďaka viacerým zásobníkom zvládne viacero druhov ovocia alebo zeleniny súčasne, čo šetrí čas a zvyšuje efektivitu sušenia v domácnosti.

Oba modely nerezových sušičiek sa bez problémov hodia do moderných kuchýň a pomocou digitálneho ovládania je nastavenie teploty a času sušenia jednoduché a presné.

Sušiaca skriňa GAMMO s 11 policami: nástroj na profesionálne sušenie

Keď záleží na kvalite a kvantite, 11-policová sušiareň GAMMO sa stáva šampiónom domáceho sušenia. Táto skriňa využívajúca technológiu kondenzačného sušenia je dokonalým riešením pre tých, ktorí chcú sušiť veľké množstvo ovocia, zeleniny alebo iných surovín. Zariadenie varí pri nízkej teplote, vďaka čomu je zachovaná chuť, farba a nutričný obsah jedla, navyše je energeticky úsporná a efektívna prevádzka.

 

Zimné mesiace nemusia znamenať nedostatok sviežich chutí. So širokým výberom sušiacich strojov GAMMO si môžete vychutnať chute letných a jesenných plodín aj v chladných mesiacoch. Každý model svojou jednoduchou manipuláciou, energeticky úspornou obsluhou a zachovaním chuti produktov zabezpečuje, že môžeme dosiahnuť profesionálne výsledky aj doma.

Vyberte si pre seba tú najlepšiu sušičku GAMMO a vytvorte si kúsok leta uprostred zimy u vás doma!

Podobné články na túto tému:

Tuti tippek aszaláshoz

2018. 10. 26.

Pokračovať v čítaní


Nevelj lassan, aszalj könnyen!

2018. 02. 08.

Pokračovať v čítaní


Aszalással a kevesebb hulladékért!

2017. 10. 28.

Pokračovať v čítaní


Új ATACAMA aszalógép család Olaszországból

2017. 06. 09.

Pokračovať v čítaníSúvisiace produkty