gammo

kitchen & more

Zákaznický servis: +420-728-648-916
Otváracia doba: 08:00-16:00 (Po-Pia)

Tajomstvo božských palaciniek: mašinky na palacinky

2023. 07. 31.

Tajomstvo božských palaciniek: mašinky na palacinky

Nebeská palačinka

Každá mamička, každá babička má svoj recept na palacinky. V každej rodine sa do cesta na palacinky pridáva múka, vajcia, soľ, cukor a mlieko alebo sóda v rôznych pomeroch. A ani sa nedá povedať, že by jeden recept bol lepší alebo horší ako druhý. Každý z nich má svoj špecifický a jedinečný charakter, vďaka ktorému je nenapodobiteľný a lahodný.
Nie je náhoda, že palacinky dobyli celý svet. A z toho vyplýva, že ako každá rodina má aj každá krajina svoju verziu palaciniek.

 

Tisíc verzií palaciniek

Klasicky, ako to poznáme, sa palacinky robia z tekutého cesta a smažia sa z oboch strán. Aj tu sa však názory na to, aké má byť vyprážané cesto husté, rôzni, a hoci väčšina prisahá na sladké verzie, veľmi rozšírená je aj tá slaná. Vyššie spomínané ingrediencie sa menia a sú doplňované o ďalšie ingrediencie podľa toho, v ktorej krajine sa nachádzame.

Náplň môže byť samozrejme na tisíc rôznych spôsobov (ak je náplň, pretože nie je neobvyklé, že sa jej samotná alebo ako príloha). Džemové, tvarohové a kakaové palacinky pozná takmer každý, ale vo výpočte možno pokračovať veľmi dlho, do cesta je možné pridať tisíce a tisíce lahodných náplní. A čo viac, poznáme niekoľko myšlienkových smerov, aj keď dôjde na servírovanie: niektoré zrolujú, iné palacinku zložia a určite existujú aj iné riešenia okrem týchto. 

Stroje na palačinky 

Tajomstvo božských palaciniek nespočíva len v recepte. Ingrediencie sa môžu líšiť, ale palacinky sú nebeské všade. Snáď kľúčové je, že palacinky sa väčšinou robia s láskou, pretože kto robí palacinky, môže si byť takmer istý, že s nimi bude spokojný.

To by však nestačilo, keby jeho príprava bola nešikovná, zložitá a plná nepríjemností. Presne tomu sa môžete vyhnúť, ak použijete profesionálne palacinkovače, s ktorými bude ich pečenie hračkou!

 

GAMMO elektrický palacinkovač

Elektrický palacinkovač GAMMO má priemer 40 cm a je skutočným profesionálnym náradím. Silný a spoľahlivý, so špeciálnym nepriľnavým povrchom na pečenie, ktorý zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a ľahko sa čistí.

Dodáva sa aj so stierkou na plakatie cesta na palacinky a oplatí sa zakúpiť aj dávkovací lievik, pomocou ktorého je možné prácu ešte spresniť a zjemniť.

A ak chcete pracovať ešte rýchlejšie a efektívnejšie, aby boli všetky palacinky hotové včas, zvoľte dvojitý variant, na ktorý môžete piecť dve palacinky súčasne na 2 samostatne polohovateľných plechách: to je GAMMO dvojplatničkový elektrický palacinkovač!

 

LA FELSINEA Crepes LS elektrický palacinkovač

Pokiaľ je dôležitá rýchla a efektívna práca, pretože napríklad prevádzkujete bufet, kaviareň alebo reštauráciu, kde si niekto každú minútu vyžiada palacinky, potom vám elektrický palacinkovač LA FELSINEA Crepes LS môže dobre poslúžiť!

Kompaktné zariadenie sa zmestí do malých priestorov a vďaka praktickému dizajnu sa jednoducho používa. Niet pochýb o tom, že ho potrebujete, ak chcete rýchlo upiecť vynikajúce kvalitné a lahodné palacinky.

 

SAMMIC CG-140 plynový palacinkovač

A ak hľadáte plynový palacinkovač, odporúčame vám SAMMIC CG-140!

Palacinkovač, ktorý je možné prevádzkovať s plynom vo fľašiach PB, má všetky dobré vlastnosti svojich rovesníkov. Rýchlo pripraví veľké množstvo palaciniek a veľmi ľahko sa udržuje v čistote.

S jeho dvojitou verziou, dvojitým plynovým palacinkovačom SAMMIC CG-240, je možné účinnosť ešte zvýšiť.

 

Dúfame, že sme vo vás vzbudili chuť na dobrú palacinku! Či už chcete svoju rodinu, príbuzných, priateľov, alebo svojich hostí obslúžiť božskými palacinkami, bude sa vám palacinkovač hodiť! Stačí kliknúť sem a môžete si vybrať ten, ktorý sa vám páči!


Súvisiace produkty