gammo

kitchen & more

Zákaznický servis: +420-728-648-916
Otváracia doba: 08:00-16:00 (Po-Pia)

Novinky

Pochúťky ku dňu detí

2023. 05. 22.

Pochúťky ku dňu detí

Delikatesy ku dňu detí

Sme si istí, že chcete, aby bol Deň detí pre vaše deti nezabudnuteľný. Najlepší spôsob, ako to urobiť, je prekvapiť ich nielen darčeky, ale aj maškrty, ktoré ich určite prekvapí. Určite ich okúzlite nejakým lahodným sústom!

Myslite tiež na to, že pre deti znamená lahodná pochúťka niečo iné! Možno by vám váš partner urobil neskutočnú radosť, keby vás prekvapil napríklad ovocným šalátom alebo božským jarným šalátom – ale pre deti bude víťazom zmrzlinový sendvič!

Úplne chápeme, ak im nechcete vždy dávať sladké alebo mastné, ale párkrát do roka môžete urobiť výnimku (deň detí, narodeniny, meniny). A tieto pochúťky nemusia byť nutne nezdravé: s trochou výskumu alebo kreativity určite nájdete nejaké recepty alebo riešenia, ako ich urobiť zdravé!

Ale poďme na vec! Dáme vám pár tipov, čo bude poslednú májovú nedeľu na stole!

Sušienky

S neodolateľne chrumkavými sušienkami je celkom isté, že vás neminú! Čokoláda, orieškový krém, marmeláda, sušené ovocie - máte veľa možností.

Navyše nie sú také náročné na výrobu (zvlášť pokiaľ máte doma super lis na sušienky), takže s deťmi zvládnete aj spoločné pečenie!

Pokiaľ už máte doma kuchynský robot Assistent a nadstavec mlynček na mäso, stačí vám forma na sušienky Ankarsrum Assistent, aby bola príprava lahôdok naozaj jednoduchá!

Je to skvelá príležitosť pre spoločný program, ktorý si všetci užijete a dieťa ešte rozviniete! A hotové sušienky možno veselo chrúmať s vedomím, že je to skutočne zásluha spoločnej práce!

Muffin

Mnoho detí miluje muffiny. (A priznajme si, že im neodolá ani mnoho z nás dospelých.) O tom, že môže byť dokonca obľúbenou pochúťkou detského dňa, niet pochýb.

Niektorým deťom prináša radosť to, že dokážu odstrániť papier z dna hotových muffinov samy. Buďte teda opatrní nielen pri príprave muffinov, ale aj pri ich konzumácii: urobte radosť najmenším tým, že ich za vás necháte „ošúpať“!

Presvedčili sme vás, že muffiny sú dobrá voľba? Kliknite tu a získajte od nás kvalitnú formu na muffiny!

Palacinky

Palacinky tiež patria do kategórie, ktoré sa nemôžete nabažiť! Ale popravde: poznáte niekoho, kto by nemal rád palacinky? Slané palacinky, sladké palacinky, americké palacinky, kastrólové palacinky.

"Rozmanitosť ma teší!" hovorí sa. No av prípade palaciniek to platí exponenciálne. S ľahkým zveličením: naplniť ich môžete prakticky čímkoľvek: dajú sa zohnať domáce džemy, ktoré varili starí rodičia, použiť možno kakao, škoricu, čokoládový krém aj tvaroh.

Ak je dobré počasie, môžete palacinky piecť aj vonku! Vydajte sa na terasu, aby dobrú atmosféru sprevádzal dobrý vzduch a slniečko! Zaobstarajte si elektrický palacinkovač, ktorý ľahko nainštalujete a zábava môže začať!

Gofri

Náš zoznam by nebol úplný, keby vafle nemali svoje miesto, pretože vafle sú pochúťka, ktorá môže byť vo všetkých množstvách a vo všetkých variantoch!

Pestrosť zaručujú milióny poliev, ktoré sa k nim dajú pridať. To je skvelý čas pridať do dezertu ovocie vo veľkom množstve a samozrejme nenechávať ani čokoládový krém, čokoládovú polevu a šľahačku v chladničke alebo špajze! Navyše si k nemu môžete pripraviť aj trochu pudingu - o zmrzline nehovoriac!

Na pestrosti pridáva aj rozmanitosť možností prípravy! Klasická forma je iba špičkou ľadovca! Počuli ste napríklad o bublinkových vafliach alebo vafliach v tvare srdca? A čo vafle v tvare lízanky? Toto je naozaj extra a špeciálne! Keď už nič iné, tak vďaka tomu bude Deň detí pre deti nezabudnuteľný!

Zmrzlina

Keď už sme zmienili zmrzlinu, nezaobídeme sa bez zmienky domácej zmrzliny! Pre dieťa nie je nič vzrušujúce, než keď si zmrzlinu pripravíte sami doma!

S 2-litrovým zmrzlinovým strojom Hendi to nezaberie viac ako 1-2 hodiny! Stačí zliať ingrediencie dohromady - a stroj urobí svoju prácu automaticky! Nezostane vám nič iné, než si pochutnať na zmrzline, o ktorej presne viete, z čoho je vyrobená, takže sa nebudete musieť báť problémov spôsobených precitlivenosťou na jedlo!

Popcorn

Je dobré, keď máte vo svojom arzenáli nejaké nápady na slané pochúťky! Nie každý má rád sladké, a tak musíme spomenúť aj nejaké slané dobroty.

Popcorn je naozaj samozrejmý - ak to môžem tak povedať. Čo pridáva navyše je, že to urobíte pomocou skvelého popcornovača! Aj väčšiu porciu s ním urobíte behom pár sekúnd, takže sledovanie rodinného filmu s desiatou už nič iné nebude stáť v ceste.

Vyprážané mäso a vyprážaný syr

Deti si v reštauráciách väčšinou žiadajú smaženicu a vyprážaný syr, tak prečo je niečím takým na Deň detí neprekvapiť?

S pomocou fritézy bude detská hračka smažiť nadýchané pochúťky a prílohu k nim, staré dobré hranolky! V skutočnosti si kečup môžete vyrobiť aj doma, pretože si môžete byť istí, že budú chcieť svoje sústa namáčať do kečupu!

 

Dúfame, že sa nám podarilo dať vám pár nápadov, aby bol Deň detí pre deti skutočným sviatkom aj v gastronomickom zmysle! Náš zoznam samozrejme nie je zďaleka úplný: právom sa môžete pýtať, kde je pizza, cukrová vata alebo šišky! Nenechajte nič obmedzovať svoju fantáziu! A tu zoženiete všetko, čo potrebujete!

#

Podobné články na túto tému:

Tajomstvo dokonalého hamburgeru: mäsová placka

2023. 05. 11.

Pokračovať v čítaní


Povinné pomôcky pre profesionálnych a hobby cukrárov

2023. 04. 27.

Pokračovať v čítaní


Kuchynský robot vám uľahčí prácu

2023. 04. 24.

Pokračovať v čítaní


Hamburgerové žemle s kuchynským robotom Ankarsrum, s videoreceptom

2023. 04. 21.

Pokračovať v čítaní


Vegánsky citrónový cupcake s prekvapením a receptovým videom

2023. 03. 03.

Pokračovať v čítaníSúvisiace produkty